Ortaokul

Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Ülkemize ve insanlığa yapılacak en büyük katkının bilimin ışığında, nitelikli eğitimle nitelikli nesiller yetiştirmek olduğuna içtenlikle inanan bir okul olarak yüklendiğimiz sorumluluğu büyük bir titizlik ve gururla yürütmekteyiz.

Hz. Mevlana’nın ”Dün akıllıydım dünyayı değiştirmek istedim, bugün bilgeyim kendimi değiştirdim.” sözünden ilham alarak; Formkampüs Koleji olarak, Türkiye’de ve dünyada lider ve vizyon sahibi öğrenciler yetiştirmek için kapılarımızı açtık. Öğrencilerimizin düşünsel, fiziksel, sosyal ve kültürel düzeyde nitelikli gelişimlerini sağlamak, onlara 21. yüzyıl standartlarında bir yaşam ve öğrenme ortamı sunmak, potansiyellerini doğru bir şekilde değerlendirmek için çalışmaktayız.

Bir eğitim kurumunun en büyük değeri eğitimcileridir. Yüksek hedeflerimize ancak deneyimli bir kadro ile ulaşabiliriz. Bu görüşten yola çıkarak oluşturduğumuz, her biri alanında tecrübeli ve donanımlı eğitim kadromuzla hedeflerimize doğru güvenle yürüdüğümüze inanıyorum.

Bilime olan tam inancımız, köklü kurum kültürümüz ile öğrencilerimize, velilerimize ve çalışanlarımıza sürdürülebilir nitelikli eğitim ortamı sunuyoruz.

Akademik başarıyı ve yaşam becerileri başarısını dengeli bir şekilde öğrencilerimize sunmak eğitim felsefemizin temelini oluşturuyor. Bunu başarmak için bilimin ve güncel gelişmelerin ışığında yenilenerek gelişecek olan eğitim modellerimiz, Formkampüs Kolejinin temel ayrıcalıklarındandır.

Atatürk’ün “Benim manevi mirasım ilim ve akıldır. Benden sonra beni izlemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve ilmin kılavuzluğunu kabul ederlerse manevi mirasçılarım olurlar.” sözünden yola çıkarak geleceği emanet edeceğimiz çocuklarımızı en iyi niteliklerle donatarak hayata hazırlamak üzere eğitime yeni bir güç kattığımıza inanıyoruz.

Fatih SOLMAZ
İLKOKUL / ORTAOKUL MÜDÜRÜ


Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.